LNT2H822MSEJBB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNT2H822MSEJBB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Foi de date: 1.LNT2H822MSEJBB.pdf2.LNT2H822MSEJBB.pdf3.LNT2H822MSEJBB.pdf
Starea stocului 305 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNT2H822MSEJBB
Număr parc LNT2H822MSEJBB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 305 pcs Fișa cu date 1.LNT2H822MSEJBB.pdf2.LNT2H822MSEJBB.pdf3.LNT2H822MSEJBB.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNT Ripple Current @ Low Frequency 25.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.7A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 8.780" (223.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 8200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 8200µF