LNR1J683MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNR1J683MSEN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW
Foi de date: LNR1J683MSEN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNR1J683MSEN
Număr parc LNR1J683MSEN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1499 pcs Fișa cu date LNR1J683MSEN.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie LNR Ripple Current @ Low Frequency 15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.25A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.126" (28.60mm) Înălțime - așezată (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 68000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
capacitanță 68000µF Aplicații General Purpose