LNR1J474MSE
NichiconNichicon
LNR1J474MSE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNR1J474MSE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470000UF 20% 63V SCREW
Foi de date: LNR1J474MSE.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 312 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 312 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNR1J474MSE
Număr parc LNR1J474MSE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470000UF 20% 63V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 312 pcs Fișa cu date LNR1J474MSE.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.937" Dia (100.00mm)
Serie LNR Ripple Current @ Low Frequency 33.6A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Alte nume 493-7734 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.634" (41.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 10.000" (254.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 470000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
capacitanță 470000µF Aplicații General Purpose