LNK2G103MSEH
NichiconNichicon
LNK2G103MSEH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNK2G103MSEH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LNK2G103MSEH.pdf2.LNK2G103MSEH.pdf3.LNK2G103MSEH.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 564 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 564 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNK2G103MSEH
Număr parc LNK2G103MSEH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 564 pcs Fișa cu date 1.LNK2G103MSEH.pdf2.LNK2G103MSEH.pdf3.LNK2G103MSEH.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNK Ripple Current @ Low Frequency 26.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 36.68A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-3170
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 6.693" (170.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 10000µF