LNK2G102MSEFBN
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNK2G102MSEFBN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LNK2G102MSEFBN.pdf2.LNK2G102MSEFBN.pdf3.LNK2G102MSEFBN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNK2G102MSEFBN
Număr parc LNK2G102MSEFBN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie LNK Ripple Current @ Low Frequency 5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.866" (22.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 2.677" (68.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 1000µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNK2G103MSEHBB
LNK2G103MSEHBB
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
In stoc: 575 pcs
Descarca: LNK2G103MSEHBB.pdf
RFQ
LNK2G123MSEJ
LNK2G123MSEJ
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
In stoc: 614 pcs
Descarca: LNK2G123MSEJ.pdf
RFQ
LNK2G102MSEF
LNK2G102MSEF
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW