LNC2V102MSEFBB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNC2V102MSEFBB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LNC2V102MSEFBB.pdf2.LNC2V102MSEFBB.pdf3.LNC2V102MSEFBB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LNC2V102MSEFBB
Număr parc LNC2V102MSEFBB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie LNC Ripple Current @ Low Frequency 8.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.76A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.866" (22.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 2.283" (58.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 1000µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNC2V102MSEF
LNC2V102MSEF
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW