LNC2V102MSEF
NichiconNichicon
LNC2V102MSEF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNC2V102MSEF
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LNC2V102MSEF.pdf2.LNC2V102MSEF.pdf3.LNC2V102MSEF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNC2V102MSEF
Număr parc LNC2V102MSEF Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2906 pcs Fișa cu date 1.LNC2V102MSEF.pdf2.LNC2V102MSEF.pdf3.LNC2V102MSEF.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie LNC Ripple Current @ Low Frequency 8.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.76A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-8740
LNC2V102MSEF-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.866" (22.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.283" (58.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 1000µF