LNC2G183MSEJ
NichiconNichicon
LNC2G183MSEJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNC2G183MSEJ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LNC2G183MSEJ.pdf2.LNC2G183MSEJ.pdf3.LNC2G183MSEJ.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 514 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 514 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNC2G183MSEJ
Număr parc LNC2G183MSEJ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 514 pcs Fișa cu date 1.LNC2G183MSEJ.pdf2.LNC2G183MSEJ.pdf3.LNC2G183MSEJ.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNC Ripple Current @ Low Frequency 48.2A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Alte nume 493-8786
LNC2G183MSEJ-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 8.189" (208.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 18000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
capacitanță 18000µF Aplicații General Purpose