LNC2G153MTEJ
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNC2G153MTEJ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LNC2G153MTEJ.pdf2.LNC2G153MTEJ.pdf3.LNC2G153MTEJ.pdf
Starea stocului 625 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 625 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNC2G153MTEJ
Număr parc LNC2G153MTEJ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 625 pcs Fișa cu date 1.LNC2G153MTEJ.pdf2.LNC2G153MTEJ.pdf3.LNC2G153MTEJ.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNC Ripple Current @ Low Frequency 42.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60.06A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 7.402" (188.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 15000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 15000µF