LKG1K332MESCCK
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LKG1K332MESCCK
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP IN
Foi de date: LKG1K332MESCCK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LKG1K332MESCCK
Număr parc LKG1K332MESCCK Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP IN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 15059 pcs Fișa cu date LKG1K332MESCCK.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LKG Ripple Current @ Low Frequency 5.05A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3300µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 3300µF