LKG1K332MESCBK
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LKG1K332MESCBK
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Foi de date: LKG1K332MESCBK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LKG1K332MESCBK
Număr parc LKG1K332MESCBK Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15235 pcs Fișa cu date LKG1K332MESCBK.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LKG Ripple Current @ Low Frequency 3.95A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3300µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 3300µF