LKG1H223MKNF
Prezentarea produsului
Număr parc: LKG1H223MKNF
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22000UF 20% 50V SOLDER
Foi de date: LKG1H223MKNF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LKG1H223MKNF
Număr parc LKG1H223MKNF Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22000UF 20% 50V SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4524 pcs Fișa cu date LKG1H223MKNF.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie LKG Ripple Current @ Low Frequency 5.4A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Solder Lug
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.551" (14.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 2.795" (71.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Solder Lug 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 22000µF