LKG1H222MESCBK
Prezentarea produsului
Număr parc: LKG1H222MESCBK
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP
Foi de date: LKG1H222MESCBK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LKG1H222MESCBK
Număr parc LKG1H222MESCBK Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22060 pcs Fișa cu date LKG1H222MESCBK.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LKG Ripple Current @ Low Frequency 2.25A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume 493-16474
LKG1H222MESCBK-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 2200µF Aplicații Audio