LGX2D821MELZ50
NichiconNichicon
LGX2D821MELZ50 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGX2D821MELZ50
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Foi de date: 1.LGX2D821MELZ50.pdf2.LGX2D821MELZ50.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGX2D821MELZ50
Număr parc LGX2D821MELZ50 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20747 pcs Fișa cu date 1.LGX2D821MELZ50.pdf2.LGX2D821MELZ50.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LGX Ripple Current @ Low Frequency 2.18A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.27A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-7873
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 820µF