LGX2D821MELA40
NichiconNichicon
LGX2D821MELA40 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGX2D821MELA40
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Foi de date: 1.LGX2D821MELA40.pdf2.LGX2D821MELA40.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGX2D821MELA40
Număr parc LGX2D821MELA40 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20706 pcs Fișa cu date 1.LGX2D821MELA40.pdf2.LGX2D821MELA40.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LGX Ripple Current @ Low Frequency 2.09A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.135A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-7872
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 820µF