LGN2P102MELB35
NichiconNichicon
LGN2P102MELB35 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGN2P102MELB35
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP
Foi de date: 1.LGN2P102MELB35.pdf2.LGN2P102MELB35.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGN2P102MELB35
Număr parc LGN2P102MELB35 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14057 pcs Fișa cu date 1.LGN2P102MELB35.pdf2.LGN2P102MELB35.pdf
Tensiune - evaluat 220V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LGN Ripple Current @ Low Frequency 2.33A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.495A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1000µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose