LGN2H560MELZ25
NichiconNichicon
LGN2H560MELZ25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGN2H560MELZ25
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 56UF 20% 500V SNAP
Foi de date: 1.LGN2H560MELZ25.pdf2.LGN2H560MELZ25.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGN2H560MELZ25
Număr parc LGN2H560MELZ25 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 56UF 20% 500V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25320 pcs Fișa cu date 1.LGN2H560MELZ25.pdf2.LGN2H560MELZ25.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LGN Ripple Current @ Low Frequency 470mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume 493-4340 Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 56µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 56µF Aplicații General Purpose