LGN2E471MELZ40
NichiconNichicon
LGN2E471MELZ40 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGN2E471MELZ40
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Foi de date: 1.LGN2E471MELZ40.pdf2.LGN2E471MELZ40.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGN2E471MELZ40
Număr parc LGN2E471MELZ40 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26551 pcs Fișa cu date 1.LGN2E471MELZ40.pdf2.LGN2E471MELZ40.pdf
Toleranţă 470µF Suprafața de montare a terenului 0.394" (10.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm) Serie LGN
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can - Snap-In
Pitch - Conector 250V Pachet / Caz -
Alte nume 493-6121
LGN2E471MELZ40-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de condensatori 1.4A @ 120Hz Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului LGN2E471MELZ40
Durată de viață @ Temp. - Impedanta -
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) Descriere extinsă 470µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Aplicații 3000 Hrs @ 105°C