LGN2E471MELB25
NichiconNichicon
LGN2E471MELB25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGN2E471MELB25
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Foi de date: 1.LGN2E471MELB25.pdf2.LGN2E471MELB25.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGN2E471MELB25
Număr parc LGN2E471MELB25 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23218 pcs Fișa cu date 1.LGN2E471MELB25.pdf2.LGN2E471MELB25.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LGN Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-8332
LGN2E471MELB25-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 470µF