LGJ2G101MELA20
Prezentarea produsului
Număr parc: LGJ2G101MELA20
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Foi de date: 1.LGJ2G101MELA20.pdf2.LGJ2G101MELA20.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGJ2G101MELA20
Număr parc LGJ2G101MELA20 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30309 pcs Fișa cu date 1.LGJ2G101MELA20.pdf2.LGJ2G101MELA20.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LGJ Ripple Current @ Low Frequency 760mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0868A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-17523
LGJ2G101MELA20-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF