LGJ2F560MELZ15
Prezentarea produsului
Număr parc: LGJ2F560MELZ15
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 56UF 20% 315V SNAP
Foi de date: 1.LGJ2F560MELZ15.pdf2.LGJ2F560MELZ15.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGJ2F560MELZ15
Număr parc LGJ2F560MELZ15 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 56UF 20% 315V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46796 pcs Fișa cu date 1.LGJ2F560MELZ15.pdf2.LGJ2F560MELZ15.pdf
Tensiune - evaluat 315V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LGJ Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 56µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 56µF Aplicații General Purpose