LGG2Z122MELC25
NichiconNichicon
LGG2Z122MELC25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGG2Z122MELC25
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP
Foi de date: 1.LGG2Z122MELC25.pdf2.LGG2Z122MELC25.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LGG2Z122MELC25
Număr parc LGG2Z122MELC25 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13456 pcs Fișa cu date 1.LGG2Z122MELC25.pdf2.LGG2Z122MELC25.pdf
Tensiune - evaluat 180V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LGG Ripple Current @ Low Frequency 2.15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.225A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-8109
LGG2Z122MELC25-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1200µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 1200µF