LGG2Z102MELB30
NichiconNichicon
LGG2Z102MELB30 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGG2Z102MELB30
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP
Foi de date: 1.LGG2Z102MELB30.pdf2.LGG2Z102MELB30.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGG2Z102MELB30
Număr parc LGG2Z102MELB30 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13823 pcs Fișa cu date 1.LGG2Z102MELB30.pdf2.LGG2Z102MELB30.pdf
Tensiune - evaluat 180V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LGG Ripple Current @ Low Frequency 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.3A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-8105
LGG2Z102MELB30-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF