LGG2E561MELZ40
NichiconNichicon
LGG2E561MELZ40 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGG2E561MELZ40
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Foi de date: 1.LGG2E561MELZ40.pdf2.LGG2E561MELZ40.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGG2E561MELZ40
Număr parc LGG2E561MELZ40 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19031 pcs Fișa cu date 1.LGG2E561MELZ40.pdf2.LGG2E561MELZ40.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LGG Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-8160
LGG2E561MELZ40-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 560µF