LGG2E391MELA25
NichiconNichicon
LGG2E391MELA25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LGG2E391MELA25
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Foi de date: 1.LGG2E391MELA25.pdf2.LGG2E391MELA25.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LGG2E391MELA25
Număr parc LGG2E391MELA25 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23489 pcs Fișa cu date 1.LGG2E391MELA25.pdf2.LGG2E391MELA25.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LGG Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-8158
LGG2E391MELA25-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 390µF