JJD0E138MSEDBN
NichiconNichicon
JJD0E138MSEDBN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JJD0E138MSEDBN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP 1300F 20% 2.5V CHASSIS MOUNT
Foi de date: JJD0E138MSEDBN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 666 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JJD0E138MSEDBN
Număr parc JJD0E138MSEDBN Producător Nichicon
Descriere CAP 1300F 20% 2.5V CHASSIS MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 666 pcs Fișa cu date JJD0E138MSEDBN.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Toleranţă ±20%
terminare Screw Terminals Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie EVerCAP® JJD ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -25°C ~ 60°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 60°C Spațiul de plumb 0.740" (18.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 5.433" (138.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 6 mOhm descriere detaliata 1300F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm 2000 Hrs @ 60°C
capacitanță 1300F