JJD0E138MSED
NichiconNichicon
JJD0E138MSED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JJD0E138MSED
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP 1300F 20% 2.5V CHASSIS MOUNT
Foi de date: JJD0E138MSED.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 605 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 605 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JJD0E138MSED
Număr parc JJD0E138MSED Producător Nichicon
Descriere CAP 1300F 20% 2.5V CHASSIS MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 605 pcs Fișa cu date JJD0E138MSED.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Toleranţă ±20%
terminare Screw Terminals Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie EVerCAP® JJD ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-3324
Temperatura de Operare -25°C ~ 60°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 60°C
Spațiul de plumb 0.740" (18.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 5.433" (138.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 6 mOhm
descriere detaliata 1300F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm 2000 Hrs @ 60°C capacitanță 1300F
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
JJD0E138MSEDBN
JJD0E138MSEDBN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP 1300F 20% 2.5V CHASSIS MOUNT