GYB1V680MCQ1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GYB1V680MCQ1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 68UF 20% 35V SMD
Foi de date: GYB1V680MCQ1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GYB1V680MCQ1GS
Număr parc GYB1V680MCQ1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 68UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 94985 pcs Fișa cu date GYB1V680MCQ1GS.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Hybrid
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm) Serie GYB
Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-17890-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 35 mOhm
descriere detaliata 68µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 68µF