GYB1J560MCQ1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GYB1J560MCQ1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V SMD
Foi de date: GYB1J560MCQ1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GYB1J560MCQ1GS
Număr parc GYB1J560MCQ1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 166530 pcs Fișa cu date GYB1J560MCQ1GS.pdf
Tensiune - evaluat 63V Tip Hybrid
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie GYB
Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-17900-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 30 mOhm
descriere detaliata 56µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 56µF