PSMN5R6-100YSFX
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSMN5R6-100YSFX
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului PSMN5R6-100YSF/SOT1023/4 LEADS
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSMN5R6-100YSFX
Număr parc PSMN5R6-100YSFX Producător Nexperia
Descriere PSMN5R6-100YSF/SOT1023/4 LEADS Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 86457 pcs Fișa cu date
Vgs (a) (Max) @ Id - Vgs (Max) -
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor LFPAK56, Power-SO8
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Distrugerea puterii (Max) 294W Pachet / Caz SOT-1023, 4-LFPAK
Temperatura de Operare 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 63nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 100V descriere detaliata N-Channel 100V 158A 294W Surface Mount LFPAK56, Power-SO8
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 158A