PSMN5R4-25YLDX
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSMN5R4-25YLDX
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului PSMN5R4-25YLD/LFPAK/REEL 7 Q1
Foi de date: PSMN5R4-25YLDX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSMN5R4-25YLDX
Număr parc PSMN5R4-25YLDX Producător Nexperia
Descriere PSMN5R4-25YLD/LFPAK/REEL 7 Q1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 383059 pcs Fișa cu date PSMN5R4-25YLDX.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor LFPAK56, Power-SO8
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.69 mOhm @ 15A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 47W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Alte nume 1727-2499-2
568-12931-2-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 858pF @ 12V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 12.4nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature Schottky Diode (Body)
Tensiunea de transmisie (valorile max. 4.5V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 25V