PBLS4003Y,115
NexperiaNexperia
PBLS4003Y,115 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBLS4003Y,115
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului TRANS NPN PREBIAS/PNP 6TSSOP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBLS4003Y,115
Număr parc PBLS4003Y,115 Producător Nexperia
Descriere TRANS NPN PREBIAS/PNP 6TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 222246 pcs Fișa cu date
Tensiune - emițător colector (Max) 50V, 40V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 150mV @ 500µA, 10mA / 350mV @ 50mA, 500mA
Tip tranzistor 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP Pachetul dispozitivului furnizor 6-TSSOP
Serie - Rezistor - bază emițător (R2) 10 kOhms
Rezistor - bază (R1) 10 kOhms Putere - Max 300mW
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Alte nume 1727-5699-6
568-7241-6-ND
Tipul de montare Surface Mount
Frecvență - tranziție 300MHz descriere detaliata Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP 50V, 40V 100mA, 500mA 300MHz 300mW Surface Mount 6-TSSOP
DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 5mA, 5V / 150 @ 100mA. 2V Curentul curent - colector (max) 1µA
Curent - Colector (Ic) (Max) 100mA, 500mA Numărul părții de bază PBLS4003