PBLS4002D,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBLS4002D,115
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului TRANS NPN PREBIAS/PNP 0.6W 6TSOP
Foi de date: PBLS4002D,115.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBLS4002D,115
Număr parc PBLS4002D,115 Producător Nexperia
Descriere TRANS NPN PREBIAS/PNP 0.6W 6TSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 238790 pcs Fișa cu date PBLS4002D,115.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 50V, 40V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 150mV @ 500µA, 10mA / 310mV @ 100mA, 1A
Tip tranzistor 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP Pachetul dispozitivului furnizor 6-TSOP
Serie - Rezistor - bază emițător (R2) 4.7 kOhms
Rezistor - bază (R1) 4.7 kOhms Putere - Max 600mW
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz SC-74, SOT-457
Alte nume 1727-5696-6
568-7236-6-ND
Tipul de montare Surface Mount
Frecvență - tranziție 150MHz descriere detaliata Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP 50V, 40V 100mA, 700mA 150MHz 600mW Surface Mount 6-TSOP
DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 10mA, 5V / 300 @ 100mA, 5V Curentul curent - colector (max) 1µA, 100nA
Curent - Colector (Ic) (Max) 100mA, 700mA Numărul părții de bază PBLS4002