BUK7K32-100EX
NexperiaNexperia
BUK7K32-100EX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BUK7K32-100EX
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului MOSFET 2N-CH 100V 29A LFPAK56
Foi de date: BUK7K32-100EX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BUK7K32-100EX
Număr parc BUK7K32-100EX Producător Nexperia
Descriere MOSFET 2N-CH 100V 29A LFPAK56 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59622 pcs Fișa cu date BUK7K32-100EX.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 1mA Pachetul dispozitivului furnizor LFPAK56D
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 27.5 mOhm @ 5A, 10V
Putere - Max 64W ambalare Original-Reel®