BUK7K23-80EX
NexperiaNexperia
BUK7K23-80EX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BUK7K23-80EX
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului MOSFET 2 N-CH 80V 17A LFPAK56D
Foi de date: BUK7K23-80EX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BUK7K23-80EX
Număr parc BUK7K23-80EX Producător Nexperia
Descriere MOSFET 2 N-CH 80V 17A LFPAK56D Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 183172 pcs Fișa cu date BUK7K23-80EX.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 1mA Pachetul dispozitivului furnizor LFPAK56D
Serie Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 10A, 10V
Putere - Max 53W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-1205, 8-LFPAK56 Alte nume 1727-7404-2
BUK7K23-80EX-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 1542pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 22.8nC @ 10V Tipul FET 2 N-Channel (Dual)
FET Feature Standard Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 80V