SPC5566MVR132
Prezentarea produsului
Număr parc: SPC5566MVR132
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPC5566MVR132
Număr parc SPC5566MVR132 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1958 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Pachetul dispozitivului furnizor 416-PBGA (27x27)
Viteză 132MHz Serie MPC55xx Qorivva
Dimensiunea RAM 128K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 3MB (3M x 8) Periferice DMA, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 416-BBGA
Alte nume 935319429557 Tip oscilator External
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 256
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 132MHz 3MB (3M x 8) FLASH 416-PBGA (27x27) Convertoare de date A/D 40x12b