SPC5534MVM80
Prezentarea produsului
Număr parc: SPC5534MVM80
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 1MB FLASH 208MAPBGA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
450 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPC5534MVM80
Număr parc SPC5534MVM80 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 3844 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Pachetul dispozitivului furnizor 208-MAPBGA (17x17)
Viteză 80MHz Serie MPC55xx Qorivva
Dimensiunea RAM 64K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 1MB (1M x 8) Periferice DMA, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 208-BGA
Alte nume 935314106557 Tip oscilator External
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 192
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1MB (1M x 8) FLASH 208-MAPBGA (17x17)