SPC5514EBVLQ66
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SPC5514EBVLQ66
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPC5514EBVLQ66
Număr parc SPC5514EBVLQ66 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 5805 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Pachetul dispozitivului furnizor 144-LQFP (20x20)
Viteză 66MHz Serie MPC55xx Qorivva
Dimensiunea RAM 32K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 512KB (512K x 8) Periferice DMA, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 144-LQFP
Alte nume 935321487557 Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 111
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata e200z0, e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 66MHz 512KB (512K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)