SPC5200CVR400R2
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SPC5200CVR400R2
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile SPC5200CVR400R2
Număr parc SPC5200CVR400R2 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5990 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Pachetul dispozitivului furnizor 272-PBGA (27x27) Viteză 400MHz
Serie MPC52xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DDR, SDRAM
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 272-BBGA
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet 10/100 Mbps (1)
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata PowerPC e300 Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 272-PBGA (27x27)