MCF5272VF66R2
Prezentarea produsului
Număr parc: MCF5272VF66R2
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 16KB ROM 196MAPBGA
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MCF5272VF66R2
Număr parc MCF5272VF66R2 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 3586 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 196-MAPBGA (15x15)
Viteză 66MHz Serie MCF527x
Dimensiunea RAM 1K x 32 Tip memorie program ROM
Dimensiunea memoriei programului 16KB (4K x 32) Periferice DMA, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 196-LBGA
Alte nume 935324025518 Tip oscilator External
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 32
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 16KB (4K x 32) ROM 196-MAPBGA (15x15)