MCF5272CVM66J
Prezentarea produsului
Număr parc: MCF5272CVM66J
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 16KB ROM 196MAPBGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MCF5272CVM66J
Număr parc MCF5272CVM66J Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 6119 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 196-MAPBGA (15x15)
Viteză 66MHz Serie MCF527x
Dimensiunea RAM 1K x 32 Tip memorie program ROM
Dimensiunea memoriei programului 16KB (4K x 32) Periferice DMA, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 196-LBGA
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 32 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 16KB (4K x 32) ROM 196-MAPBGA (15x15) Convertoare de date -