MCF5270AB100
Prezentarea produsului
Număr parc: MCF5270AB100
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MCF5270AB100
Număr parc MCF5270AB100 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3295 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 160-QFP (28x28)
Viteză 100MHz Serie MCF527x
Dimensiunea RAM 64K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice DMA, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 160-BQFP
Tip oscilator External Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 39 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 100MHz ROMless 160-QFP (28x28) Convertoare de date -