MCF5253VM140J
Prezentarea produsului
Număr parc: MCF5253VM140J
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 225MAPBGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MCF5253VM140J
Număr parc MCF5253VM140J Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 5805 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Pachetul dispozitivului furnizor 225-MAPBGA (13x13)
Viteză 140MHz Serie MCF525x
Dimensiunea RAM 128K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice DMA, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 225-LFBGA
Tip oscilator External Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (TA)
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata Coldfire V2 MCF525x Microcontroller IC 32-Bit 140MHz ROMless 225-MAPBGA (13x13)