MC8610TPX1066JB
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC8610TPX1066JB
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC86XX 1.066GHZ 783BGA
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 447 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 447 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
36 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MC8610TPX1066JB
Număr parc MC8610TPX1066JB Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC86XX 1.066GHZ 783BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 447 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 783-FCPBGA (29x29) Viteză 1.066GHz
Serie MPC86xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DDR, DDR2
ambalare Tray Pachet / Caz 783-BBGA, FCBGA
Alte nume 935325449557 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Accelerarea graficii No
Ethernet - Afișaje și controale de interfață DIU, LCD
descriere detaliata PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.066GHz 783-FCPBGA (29x29) Procesor Core PowerPC e600