MC8610PX1333JB
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC8610PX1333JB
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC86XX 1.333GHZ 783BGA
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MC8610PX1333JB
Număr parc MC8610PX1333JB Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC86XX 1.333GHZ 783BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5435 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 783-FCPBGA (29x29) Viteză 1.333GHz
Serie MPC86xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DDR, DDR2
ambalare Tray Pachet / Caz 783-BBGA, FCBGA
Temperatura de Operare 0°C ~ 105°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață DIU, LCD descriere detaliata PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.333GHz 783-FCPBGA (29x29)