MC68MH360RC33L
Prezentarea produsului
Număr parc: MC68MH360RC33L
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU M683XX 33MHZ 241PGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MC68MH360RC33L
Număr parc MC68MH360RC33L Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU M683XX 33MHZ 241PGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4529 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 5.0V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 241-PGA (47.24x47.24) Viteză 33MHz
Serie M683xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 241-BPGA Exposed Pad
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet 10 Mbps (1)
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 33MHz 241-PGA (47.24x47.24)