MC68MH360EM33L
Prezentarea produsului
Număr parc: MC68MH360EM33L
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU M683XX 33MHZ 240FQFP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MC68MH360EM33L
Număr parc MC68MH360EM33L Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU M683XX 33MHZ 240FQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6532 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 5.0V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 240-FQFP (32x32) Viteză 33MHz
Serie M683xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 240-BFQFP
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet 10 Mbps (1)
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 33MHz 240-FQFP (32x32)