MC68302RC25C
Prezentarea produsului
Număr parc: MC68302RC25C
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU M683XX 25MHZ 132PGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MC68302RC25C
Număr parc MC68302RC25C Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU M683XX 25MHZ 132PGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7017 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 5.0V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 132-PGA (34.5x34.5) Viteză 25MHz
Serie M683xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 132-BPGA Exposed Pad
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 8/16-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 25MHz 132-PGA (34.5x34.5)