MC68302PV33C
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC68302PV33C
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU M683XX 33MHZ 144LQFP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MC68302PV33C
Număr parc MC68302PV33C Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU M683XX 33MHZ 144LQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5211 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 5.0V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 144-LQFP (20x20) Viteză 33MHz
Serie M683xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 144-LQFP
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 8/16-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 33MHz 144-LQFP (20x20)