DSP56301VF80
Prezentarea produsului
Număr parc: DSP56301VF80
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC DSP 24BIT 80MHZ 252-BGA
  • Mesaj
Specificațiile DSP56301VF80
Număr parc DSP56301VF80 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC DSP 24BIT 80MHZ 252-BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6600 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.30V Tensiune - Core 3.30V
Tip Fixed Point Pachetul dispozitivului furnizor 252-MAPBGA (21x21)
Serie DSP563xx ambalare Tray
Pachet / Caz 252-BGA Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (TJ)
Pe-Chip RAM 24kB Memorie non volatila ROM (9 kB)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Rata ceasului 80MHz Numărul părții de bază DSP56301